Zakończenie sezonu 2014/2015

• autor: olej0070, 2015-06-27 22:25

27.06.2015 boisko w Owieczkach

Wszystkich zapraszamy na boisko w Owieczkach gdzie rozegrany zostanie mecz o superpuchar AGLPN.

Na miejscu poza samym meczem i wręczeniem pucharów przewidziane są atrakcje dla dzieci, konkursy, grill itp.

Mimo że drużyna Pobiedzików w tym roku zajęła miejsce w dolnej części to zapraszamy na wspólne spędzenie ostatniej niedzieli w tym sezonie :)

autor: ~włodas:) 2015-08-10 23:09:12

avatar Witam. To jak panowie bierzemy sie do roboty w nowym sezonie??? co tu taka cisza??? pisac kto jest chętny do gry. Ja Hubert Patryk Andrzej bedziemy jezdzic na mecze. Moze jeszcze kogos spróbuje załatwic... Pozdro dla wszystkich.