Pobiedziki - nowe rozdanie ?!?

• autor: olej0070, 2016-08-13 23:48

Szczegóły w news'ie !!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych grą na dużym trawiastym boisku w szeregach drużyny Pobiedziki!

W trakcie poprzedniego sezonu w Amatorskiej Gminnej Ligi Piłki Nożnej drużyna Pobiedzików była zmuszona wycofać się z rozgrywek w skutek powtarzających się problemów kadrowych.
Trudno rozstać się i definitywnie zakończyć ten etap w historii Pobiedzików który trwa od 2002 roku.
Gramy w niedziele na boiskach w gminie Pobiedziska i gminie Łubowo. (kilku graczy dojeżdża także z Poznania).

Spróbujemy podźwignąć się i zbudować drużynę na sezon 2016/2017.
Bez napływu nowych graczy nie da się tego zbudować. Potrzebujemy wzmocnień na wszystkich pozycjach.

Zapraszamy wszystkich chętnych, nie tylko mieszkańców gminy Pobiedziska.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt w formie mailowej (pobiedziki@gmail.com) lub przez wiadomość prywatną na facebook’u