herb Pobiedziki - Light ERP
boisko w Biskupicach

2014-03-30, 13:00

Czas spotkania: 90 min.

Dzisiejsza niedziela uraczyła nas bardzo słoneczną, iście majową pogodą!

Pobiedziki, inaczej niż było to tydzień temu, przybyły w silnej grupie. Wystarczy rzucić okiem na ławkę rezerwowych! Taka ilość osób będących w gotowości by zastąpić kogoś na placu to bardzo rzadki widok.

Ten mecz pokazał jak silną kadrę mają Pobiedziki na rundę wiosenną! Mimo kilku zmian personalnych w składzie w porównaniu z ubiegłotygodniowym zestawieniem machina zadziałała. Z dobrej strony pokazał się dziś Piotr Makowski, który otworzył wynik spotkania w 10 minucie. Kolejny gol padł po raptem pięciu minutach, jego autorem był Borys Krajewicz. Wykonywany przez niego rzut karny był nie do obrony dla bramkarza Kołaty.

Pobiedziki uzyskały szybko przewagę i kontrolowały grę. Wynik 2-0 dawał spokój i pewność na dalszą część gry.

Po przerwie bramka na 3-0 wskazywała jasno, że zespół Kołaty musi myśleć o zdobyciu punktów w kolejnym meczu bo zwycięzcę tego pojedynku już znaliśmy.

Obie drużyny do końca spotkania miały swoje okazje do zdobycia gola, szczególnie ekipa Dzików! Mimo to trafienie honorowe uzyskali gracze Kołaty zmniejszając rozmiary porażki.

W drugiej połowie Pobiedziki wymieniły kilku graczy, gdyż sytuacja boiskowa pozwalała zrobić mały przegląd kadry. Widać że nie wszyscy jeszcze rozumieją się ze sobą na boisku, ale z meczu na mecz będzie lepiej.

Premierowe występy zaliczyli dwaj nowi gracze (Hubert i Paweł), Bartek Piec wrócił po kontuzji, ale największym plusem tego meczu była dłuuuga ławka rezerwowych (7 zawodników)!!

Wynik końcowy 3-1 dla Pobiedzików to dobry prognostyk przed kolejnymi rywalami. A już za tydzień... rewanż: Pobiedziki vs. Owieczki!

herb Pobiedziki - Light ERP Informacje o kadrze Pobiedziki - Light ERP

1. Andrzej Kwaśniewski
2. Grzegorz Jackowiak  zmiana 15" Jakub Korytowski  (1 asysta)
3. Bartosz Makowski
4. Borys Krajewicz bramka
5. Sławomir Makowski
6. Jakub Krobski  zmiana 60" Tomasz Olejniczak
7. Bartosz Kielmann  zmiana 80" Jakub Korytowski  (1 asysta)
8. Mateusz Kielmann  zmiana 75" Paweł Scheffler
9. Piotr Makowski bramka bramka
10. Dawid Włodarczyk
11. Hubert  zmiana 70" Patryk Jahns

herb Pobiedziki - Light ERP Zawodnicy rezerwowi Pobiedziki - Light ERP

1. Waldemar Meller
2. Witold Meller
3. Bartosz Piec

Oceny zawodników »

herb Pobiedziki - Light ERP Prezentacja graficzna składu drużyny Pobiedziki - Light ERP

Grzegorz Jackowiak
Jakub Korytowski
Bartosz Makowski
Andrzej Kwaśniewski
Piotr Makowski
Dawid Włodarczyk
Borys Krajewicz
Sławomir Makowski
Jakub Krobski
Tomasz Olejniczak
Mateusz Kielmann
Paweł Scheffler
Bartosz Kielmann
Jakub Korytowski
Hubert
Patryk Jahns

autor: ~Pitbull 2014-03-31 00:04:21

avatar Gratulacje, chłopaki. No i cieszy tak duża liczba zawodników:)

autor: awoltya 2014-03-31 16:38:26

Profil awoltya w Futbolowo Panowie a jak u was było z sędziowaniem meczu? Bo poprzednie spotkanie sędzia po prostu ustawił.Sytuacja wyglądała następująco.Bramkarz Orkanu złapał piłkę już po za linią więc wiadomo jest tzw. "piątka" nasz bramkarz piłki nie wykopywał tylko zawodnik z pola,ustawił sobie piłkę i wykopnął raczej nic w tym dziwnego nie było.Po wykopnięciu piłki sędzia użył gwizdka dodam że stał on na środku boiska i powiedział że bramkarz złapał piłkę w polu stąd rzut wolny dla Biskupic,nie wiem jak to możliwe skoro piłka była 2 metry za linią i dopiero bramkarz ją chwycił.Oczywiście nasz bramkarz "wściekł się" bo każdy by to samo zrobił na Jego miejscu,otrzymał czerwoną kartkę a sędzia podyktował rzut sędziowski? Gdzie tu jest logika? Ja przepisów nie znam czy ten sędzia? Pozdrawiam :)

autor: ~grześ 2014-03-31 21:40:22

avatar Faktycznie nasza kadra w niedzielę była godna pozazdroszczenia. Mało tego jakość bardziej dopisała niż ilość. Z jednej strony serce rośnie a z drugiej widać że ławka coraz częściej będzie gościć dinozaurów. A wiadomo dobre (czyt. zimne )piwo nigdy nie jest złe. Panowie w niedzielę dajmy z siebie wszystko!!!

autor: ~Olej 2014-03-31 22:21:42

avatar Temat sędziowania w tej lidze był już wałkowany wielokrotnie. Nie ma sensu tego rozbebeszać ponownie.

Grzesiu, jestem ciekaw jak będzie wyglądać frekwencja przez kilka następnych kolejek :)

autor: ~kuba 2014-04-01 08:00:54

avatar siemanko o co łazi?!!!!!!!

autor: ~hul 2014-04-01 08:02:22

avatar chciałbym się przyłączyć mam 18 lat.

autor: ~Sznap 2014-04-01 10:00:06

avatar Obecnie poszukujemy cheerleaderek i masażystek ;) biuro Marynarki Wojennej RP - ul. Jana z Kolna 8b, Gdynia - tu możesz się przyłączyć lub Legia Cudzoziemska też zaprasza ;)

autor: ~Sznap 2014-04-01 10:00:56

avatar A poważnie to napisz mail lub skontaktuj z Olejem, pozdro

autor: awoltya 2014-04-01 15:25:32

Profil awoltya w Futbolowo Mi się wydaje że czasami lepiej by było grać bez sędziego bo skoro mają płacone pieniądze za niby "sędziowanie" to myślę że każdy z nas poradziłby sobie w tej dziedzinie.

autor: ~Olej 2014-04-01 22:50:40

avatar W menu w zakładce kontakt są niezbędne informacje aby skutecznie się z nami skontaktować.

Co do sędziowania. Moje osobiste zdanie jest takie, że mecze bez sędziego to nietrafiony pomysł.
Debatowanie o sędziowaniu w tym miejscu i tak nic nie zmieni... #END

autor: ~Witek M 2014-04-02 21:43:14

avatar Panowie
nawet w LM sędziowie sędziują nieraz fatalnie. My jesteśmy tylko ligą amatorska.
Grałem swego czasu w lidze okręgowej czy A, B klasie. I tam sędziowanie nieraz było DUŻO gorsze. naprawdę nie narzekajmy.
Mecz bez sędziego skończył by się w częsci meczów bójką.
pozdr

autor: ~sedzia 2014-04-03 22:06:22

avatar do awoltya: sędzia przyznał się do błędu dlatego zmienił decyzje dyktując rzut sędziowski ,a jeśli chodzi o ukaranie bramkarza czerwona kartka postąpił słusznie jeśli jak opisałeś -wściekł się -rozumiem ,ze w bardzo wulgarny sposób nie przebierając w słowach wyrażał swoja opinie w kierunku sędziego (decyzja sędziego słuszna do zaistniałej sytuacji)- pozdrawiam